Hakkımızda

Evden eve taşıma hizmeti sunan firmamız, hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktadır. Bizden hizmet alan kişi ve firmaların, tarafımıza gelen olumlu yorumları ve önerileri, firmamız için önem taşımaktadır. Sürekli olarak kalite standartlarını arttırma hedefinde olan firmamız, nakliye sektöründeki gelişmeleri takip etmektedir.

Taşınmak, pek çok insan için endişe yaratan hususların başında gelir. Bunun en önemli nedeni, eşyaların nakliye sırasında kırılma riski ve kişilerde yaratacağı ağır yorgunluktur. Bu sebeple, taşınırken uzman firmalardan destek alınması, önem taşıyan konuların başında gelir.

Nakliyat Konusunda Profesyonellik

Firmamız, nakliyat konusunda profesyonel hizmet sunacaktır. Taşınmadan önce, firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en hızlı şekilde dönüş yapılır. Firmamız elemanları, eşyaların muhteviyatını anlamak ve oda sayılarını görmek için, taşıma işlemi yapılacak yere gideceklerdir. Burada, her türlü eşyaya uygun koli ve gerekli teçhizatın hazır bulunması için yapılacak inceleme, önem taşıyacaktır. Kırılacak cam eşyalar ve elektronik eşyalar, ayrı paketleme usullerine tabidir. Bu konuyla ilgili, gerekli önlemler alınıp, gereken itina gösterilecektir. Eşyaların taşıma şekli de muhteviyatı ve özelliğine göre değişiklik gösterecektir.

Nakliyat Hizmeti Sunan Firmaların Uzman Kadroya Sahip Olması

Nakliyat hizmeti sunan firmalarda aranan en önemli özelliklerin başında, kadrosunda çalışan kişilerin alanında uzman olmasıdır. Firmamız çalışanları gerek ekipman gerekse kadrosu bakımından, son derece niteliklidir. Firmamız çalışanları, farklı konularda uzmanlık sahibi kişilerden oluşur. Dolapların sökülüp, takılması ve ufak marangozluk işleri için, dışarıdan eleman çağırılmasına gerek duyulmaz. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımız, bu konuda da nitelikli hizmet sunacaktır. Taşınma işleminden sonra, eşyaların yeni yerine yerleştirilmesinde de firmamız, gerekli hizmeti sunacaktır.

Kurumsal Hizmet Veren Firmaların Tercih Edilmesi

Kurumsal hizmet veren firmalardan hizmet alınması, önem taşıyan konular arasındadır. Üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile firmamızdan hizmet alınması, önerilmektedir. Firmamız, her türlü eşyayı gereken özen içerisinde taşıyacaktır. Taşıma yapacak olan nakliye araçları da uygun büyüklükte olup, her türlü bakımı yapılmıştır. Eşya taşıma hizmetinde kullanılacak koliler de yeni alınmış ve dayanıklı yapıdadır. Huzurlu, güvenli ve rahat bir taşınma işlemi için firmamız hizmetlerinden yararlanılması tavsiye edilir.?